CATALOGUS

VAN DE VERENIGINGSTENTOONSTELLING 2018

 KLEINDIERENVERENIGING WESTLAND

 

 

 KONIJNEN

 

                  VLAAMSE REUS, KLEUR

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Konijngrijs                              Ram oud

                  1 Bas Bazuin                              7ZZ-524   ZG       94       

                                                           Voedster oud

                  2 A. Kouwenhoven                     7WL-152   F          95

                                                                Ram jong

                  3 J. de Veld                               8ZZ-227   ZG       93

                                                          Voedster jong

                  4 A. Kouwenhoven                     8WL-321   ZG       94,5

                  5 J. de Veld                               8ZZ-226   F          97

                  6 J. de Veld                               8ZZ-224   F          95

                  7 J. v.d. Meer                            8WL-436   G         91

                  8 J. v.d. Meer                            8WL-441   G         90,5

 

                  IJzergrauw                              Ram oud

                  9 A. Kouwenhoven                     7ZX-433   ZG       93,5

                                                          Voedster jong

                  10 Bas Bazuin                            8ZZ-116   ZG       92

 

                  VLAAMSE REUS, WIT

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Wit                                   Voedster oud

                  11 D. Keizer                              7WL-126   G         90,5

                                                                Ram jong

                  12 A. Verkade                           8WL-107   ZG       92

                  13 A. Verkade                           8WL-106   ZG       94

                                                          Voedster jong

                  14 A. Verkade                           8WL-110   F          95

                  15 A. Kouwenhoven                   8WL-206   ZG       92

                  16 A. Verkade                           8WL-202   ZG       94,5

                  17 A. Verkade                           8WL-204   F          95

                  18 A. Verkade                           8WL-111   F          95

                  19 J. v.d. Meer                          8WL-210   ZG       93

 

                  FRANSE HANGOOR

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Konijngrijs-bont              Voedster jong

                  20 J. v.d. Meer                          8WL-101   ZG       93

 

                  IJzergrauw-bont                     Ram jong

                  21 J. v.d. Meer                          8WL-308   ZG       92

 

                  WENER, KLEUR

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Konijngrijs                              Ram oud

                  22 A. v.d. Kaay                         6WL-349   ZG       93,5

                                                                Ram jong

                  23 A. v.d. Kaay                         8WL-235   ZG       93,5

                  24 Chr. v.d. Lugt                        8WL-314   ZG       92

                                                          Voedster jong

                  25 Chr. v.d. Lugt                        8WL-313   G         90

                  26 Chr. v.d. Lugt                        8WL-312   G         91

                  27 A. v.d. Kaay                         8WL-234   ZG       94,5

 

                  Blauwgrijs                               Ram oud

                  28 A. v.d. Kaay                         7WL-316   1E F      95

                  29 A. v.d. Kaay                         6WL-448   2E F      95

                                                           Voedster oud

                  30 A. v.d. Kaay                         5WL-370   ZG       93,5

                                                                Ram jong

                  31 A. v.d. Kaay                         8WL-237   1E F      95,5

                  32 A. v.d. Kaay                         8WL-236   ZG       93,5

                                                          Voedster jong

                  33 A. v.d. Kaay                         8WL-447   2E F      95

                  34 A. v.d. Kaay                         8WL-448   1E F      95

 

                  RODE NIEUW ZEELANDER

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                                                                Ram jong

                  35 F. v.d. Wel                            8WL-328   G         90

                                                          Voedster jong

                  36 F. v.d. Wel                            8WL-327   ZG       92

                  37 F. v.d. Wel                            8WL-129   ZG       93

 

                  DUITSE HANGOOR

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Chinchilla                              Ram jong

                  38 Chr. Mooij                             8VR-326   ZG       94                                39 Chr. Mooij    8VR-325           2E F             95

                  40 Chr. Mooij                             8VR-328   1E F      95,5

                                                          Voedster jong

                  41 Chr. Mooij                             8VR-327   ZG       93,5

 

                  SATIJN, IVOOR

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Ivoorkleur                               Ram oud

                  42 G.J. Brouwer                         7RD-202   abs.

                  43 G.J. Brouwer                         7RD-203   abs.

                                                                Ram jong

                  44 G.J. Brouwer                         8RD-206   abs.

                  45 G.J. Brouwer                         8RD-203   abs.

 

                  BLAUWE HOLICER

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                                                          Voedster jong

                  46 F. v.d. Wel                            8WL-524   G         90,5

 

                  KLEIN LOTHARINGER

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Lotharinger zwart                   Ram jong

                  47 C.v.d. Marel                          8VR-424   ZG       93

                  48 C.v.d. Marel                          8VR-301   ZG       92

                                                          Voedster jong

                  49 C.v.d. Marel                          8VR-121   ZG       92,5

                  50 C.v.d. Marel                          8VR-122   ZG       93

 

                  THRIANTA

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(C)

 

                                                                Ram jong

                  51 F. v.d. Wel                            8WL-126   ZG       92

                                                          Voedster jong

                  52 F. v.d. Wel                            8WL-124   G         90

                  53 F. v.d. Wel                            8WL-567   F          95,5

                  54 F. v.d. Wel                            8WL-569   ZG       94

 

                  KLEIN ZILVER

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Midden konijngrijs                 Ram jong

                  55 C.v.d. Marel                          8VR-212   ZG       94,5

                  56 C.v.d. Marel                          8VR-114   G         91,5

                  57 C.v.d. Marel                          8VR-113   ZG       94

 

                  Midden blauw                        Ram jong

                  58 C.v.d. Marel                          8VR-118   F          95,5

                  59 C.v.d. Marel                          8VR-119   ZG       94

                  60 C.v.d. Marel                          8VR-110   F          95

                  61 C.v.d. Marel                          8VR-210   F          95

                                                          Voedster jong

                  62 C.v.d. Marel                          8VR-208   F          95

                  63 C.v.d. Marel                          8VR-209   O        

 

                  TAN

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Tan zwart                                Ram oud

                  64 M. v.d. Meer                         7WL-615   F          95

                  65 G. van Schie                         7WL-605   ZG       92,5

                                                           Voedster oud

                  66 G. van Schie                         7WL-603   O        

                                                                Ram jong

                  67 M. v.d. Meer                         8WL-414   ZG       94

                  68 P. Koene                              8WL-562   ZG       93

                  69 M. de Jong                           8WL-606   F          95,5

                  70 P. Koene                              8WL-564   ZG       92

                  71 P. Koene                              8WL-563   ZG       94

                  72 M. v.d. Meer                         8WL-541   ZG       94

                                                          Voedster jong

                  73 M. v.d. Meer                         8WL-544   ZG       93,5

                  74 M. de Jong                           8WL-318   F          96

                  75 M. v.d. Meer                         8WL-543   ZG       92

                  76 M. v.d. Meer                         8WL-215   ZG       92,5

                  77 M. v.d. Meer                         8WL-416   ZG       92

                  78 M. de Jong                           8WL-320   F          95,5

                  79 M. v.d. Meer                         8WL-540   ZG       93,5

                  80 M. v.d. Meer                         8WL-542   ZG       94

 

                  Tan bruin                               Ram jong

                  81 P. Koene                              8WL-552   ZG       93,5

                                                          Voedster jong

                  82 P. Koene                              8WL-325   ZG       93,5

 

                  NEDERLANDSE HANGOORDWERG

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

                  83 Chr. v.d. Lugt                        8WL-419   ZG       92

                  84 Chr. v.d. Lugt                        8WL-141   G         91,5

                  85 Chr. v.d. Lugt                        8WL-423   ZG       93

 

                  Bruin                                      Ram jong

                  86 Chr. Mooij                             8VR-514   ZG       92

                                                          Voedster jong

                  87 Chr. Mooij                             8VR-516   O        

                  88 Chr. Mooij                             8VR-515   ZG       93,5

                  89 Chr. Mooij                             8VR-522   F          95

 

                  REXDWERG, KLEURPATROON

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Castor                                    Ram jong

                  90 G. Dekker                             8WL-408   G         91,5

                                                          Voedster jong

                  91 G. Dekker                             8WL-405   ZG       92,5

                  92 G. Dekker                             8WL-410   G         90,5

 

                  KLEURDWERG, TEKENING

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Hotôttekening zwart               Ram jong

                  93 F. v.d. Wel                            8WL-616   G         89

                  94 F. v.d. Wel                            8WL-623   G         91,5

 

                  KLEURDWERG, VERZILVERING

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Midden zwart                         Ram jong

                  95 C.v.d. Marel                          8VR-419   O        

                                                          Voedster jong

                  96 C.v.d. Marel                          8VR-501   ZG       92

                  97 C.v.d. Marel                          8VR-418   G         91,5

                  98 C.v.d. Marel                          8VR-423   ZG       94,5

 

                  POOL, ROODOOG

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(C)

 

                  Wit                                  Voedster jong

                  99 Demi v.d. Marel                     8VR-421   ZG       92

                  100 Demi v.d. Marel                   8VR-422   ZG       92

 

                  VLAAMSE REUS, KLEUR

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Konijngrijs                          Ram C-klas

                  101 Bas Bazuin                          8ZZ-511   ZG       93

                  102 D. Keizer                             8WL-508   ZG       92

                  103 D. Keizer                             8WL-506   ZG       93

                  104 Bas Bazuin                          8ZZ-509   ZG       93

                                                           Voedster C-kl

                  105 D. Keizer                             8WL-509   ZG       92,5

                  106 D. Keizer                             8WL-510   ZG       93,5

 

                  IJzergrauw                       Voedster C-kl

                  107 A. Kouwenhoven                 8WL-530   F          95

                  108 A. Kouwenhoven                 8WL-535   ZG       93,5

                  109 A. Kouwenhoven                 8WL-531   F          95,5

 

                  VLAAMSE REUS, WIT

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Wit                                   Voedster C-kl

                  110 D. Keizer                             8WL-511   F          95

 

                  WENER, KLEUR

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Konijngrijs                          Ram C-klas

                  111 Chr. v.d. Lugt                      8WL-502   F          95

                                                           Voedster C-kl

                  112 Chr. v.d. Lugt                      8WL-503   ZG       94,5

 

                  SATIJN, IVOOR

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Ivoorkleur                         Voedster C-kl

                  113 G.J. Brouwer                       8RD-503   abs.

                  114 G.J. Brouwer                       8RD-502   abs.

 

                  BLAUWE HOLICER

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                                                              Ram C-klas

                  115 A. v.d. Kaay                        8WL-520   ZG       93,5

 

                  THRIANTA

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(C)

 

                                                              Ram C-klas

                  116 F. v.d. Wel                          8WL-568   ZG       93

                                                           Voedster C-kl

                  117 F. v.d. Wel                          8WL-571   ZG       94

                  118 F. v.d. Wel                          8WL-574   ZG       93,5

 

                  TAN

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Tan zwart                             Ram C-klas

                  119 P. Koene                            8WL-554   F          96

                  120 M. de Jong                         8WL-604   F          95

                  121 G. van Schie                       8WL-584   ZG       94

                  122 P. Koene                            8WL-558   O

                                                           Voedster C-kl

                  123 G. van Schie                       8WL-577   F          96

                  124 G. van Schie                       8WL-578   ZG       93

                  125 M. v.d. Meer                       8WL-547   ZG       92,5

                  126 G. van Schie                       8WL-585   ZG       92,5

                  127 G. van Schie                       8WL-582   ZG       92

 

                  NEDERLANDSE HANGOORDWERG

                  Keurmeester: R.J.S. Pronk(C)

 

                  Konijngrijs                       Voedster C-kl

                  128 Chr. v.d. Lugt                      8WL-527   F          95

 

                  KLEURDWERG, TEKENING

                  Keurmeester: P.A. Bakker(A)

 

                  Hotôttekening zwart          Voedster C-kl

                  129 F. v.d. Wel                          8WL-617   G         91

 

CAVIA'S

 

                  GLADHAAR AGOUTI

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(A)

 

                  Goud-agouti                    Zeug A-klasse

                  130 M Verbaant                                         ZG       94

                                                          Zeug B-klasse

                  131 M Verbaant                                         ZG       94

                                                          Beer C-Klasse

                  132 M Verbaant                                         ZG       93

 

                  GLADHAAR EENKLEURIG

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(A)

 

                  Zwart                                Beer B-klasse

                  133 A. Rozemeijer                                     ZG       94,5

                  134 A. Rozemeijer                                     F          95

                                                          Zeug B-klasse

                  135 A. Rozemeijer                                     ZG       93

                  136 A. Rozemeijer                                     ZG       94,5

 

                  Buff                                  Beer B-klasse

                  137 A. Rozemeijer                                     ZG       93

                                                          Zeug C-klasse

                  138 A. Rozemeijer                                     ZG       92

 

                  Crème                              Beer B-klasse

                  139 A. Rozemeijer                                     F          95

                                                          Zeug B-klasse

                  140 A. Rozemeijer                                     G         91

               

                  Wit donkeroog                 Zeug B-klasse

                  141 A. Rozemeijer                                     ZG       92

                  142 Daphne Harteveld                               NE

                                                          Zeug C-klasse

                  143 A. Rozemeijer                                     ZG       92,5

 

                  Californian crème/zwarte aftekening Zeug C-klasse

                  144 Daphne Harteveld                               ZG       93

 

                  GLADHAAR TEKENING

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(A)

 

                  Californian wit/zwarte aftekening Beer B-klasse

                  145 A. Rozemeijer                                     ZG       93

 

                  GLADHAAR SATIJN

                  Keurmeester: I.M.A. Hollander-v.d. Kamp(A)

 

                  Crème                             Zeug B-klasse

                  146 A. Rozemeijer                                     ZG       94

 


 

 

SIERDUIVEN

 

               THÜRINGER KROPPER

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Geel                                        Duivin jong

               147 K. Hoogervorst                                                  94

               148 K. Hoogervorst                                                  94

 

               Roodzilver                               Doffer jong

               149 K. Hoogervorst                                                  96

                                                             Duivin jong

               150 K. Hoogervorst                                                  96

 

               Geelzilver                               Duivin jong

               151 K. Hoogervorst                                                  93

 

               CANARIA KROPPER

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Zwart                                        Doffer oud

               152 Comb. de Zeeuw                                                94

                                                              Doffer jong

               153 Comb. de Zeeuw                                                95

 

               KLEURPOSTDUIF

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Wit                                           Doffer oud

               154 Comb. de Zeeuw                                                94

                                                              Doffer jong

               155 Comb. de Zeeuw                                                95

 

               KING

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Zwart                                       Doffer jong

               156 R. v.d. Valk                                                        abs.

 

               Blauw zwartgeband                  Doffer oud

               157 R. v.d. Valk                                                        abs.

 

              


 

               Andalusisch blauw                  Doffer jong

               158 R. v.d. Valk                                                        abs.

                                                             Duivin jong

               159 R. v.d. Valk                                                        abs.

 

               DUITSE MODENA SCHIETTI

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Zwart                                        Doffer oud

               160 M. v.d. Wel                                                        93

               161 M. v.d. Wel                                                        65

 

               Blauw zwartgeband                  Doffer oud

               162 M. v.d. Wel                                                        93

               163 M. v.d. Wel                                                        94

 

               Blauw gekrast                          Duivin oud

               164 M. v.d. Wel                                                        92

               165 M. v.d. Wel                                                        96

                                                             Duivin jong

               166 M. v.d. Wel                                                        93

 

               OUD HOLLANDSE MEEUW

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Blauwschild zwartgeband       Duivin jong

               167 Fr. Persoon                                                        93

 

               Roodzilverschild geband         Doffer jong

               168 Fr. Persoon                                                        94

 

               Geelzilverschild geband           Doffer oud

               169 Fr. Persoon                                                        95

                                                             Duivin jong

               170 Fr. Persoon                                                        92

 

              


 

               HYACINTDUIF

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Blauw witgeschubd                  Doffer oud

               171 S. v.d. Salm                                           93

                                                              Duivin oud

               172 S. v.d. Salm                                           93

                                                              Doffer jong

               173 S. v.d. Salm                                           96

               174 S. v.d. Salm                                           94

                                                             Duivin jong

               175 S. v.d. Salm                                           95

               176 S. v.d. Salm                                           93

 

               PORTUGESE TUIMELAAR

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Kite                                          Doffer oud

               177 W. Schretzmeijer                                     94

                                                              Duivin oud

               178 W. Schretzmeijer                                     96

                                                             Duivin jong

               179 W. Schretzmeijer                                     92

               180 W. Schretzmeijer                                     95

 

               Almond                                    Doffer oud

               181 W. Schretzmeijer                                     95

               182 W. Schretzmeijer                                     93

                                                             Duivin jong

               183 W. Schretzmeijer                                     92

               184 W. Schretzmeijer                                     96

 

               Geel agaat                                Doffer oud

               185 W. Schretzmeijer                                     95

                                                             Duivin jong

               186 W. Schretzmeijer                                     96

 

               MOOKEE

               Keurmeester: H.B. Schwarz(A)

 

               Zwart                                       Duivin oud

               187 Comb. de Zeeuw                                    96

                                                              Doffer jong

               188 Comb. de Zeeuw                                    94

                                                             Duivin jong

               189 Comb. de Zeeuw                                    95

 

HOENDERS

 

                  NED BAARDKUIFHOEN

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Geel witgezoomd                  Haan jong

                  190 Danny Vos de                                     G         91

                                                                 Hen jong

                  191 Danny Vos de                                     ZG       94

 

                  GRONINGER MEEUW

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Zilverpel                                  Hen jong

                  192 N. Sosef                                             G         92

 

                  LAKENVELDER

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Lakenvelder tekening            Haan jong

                  193 S. v.d. Salm                                       ZG       95

                                                                 Hen jong

                  194 S. v.d. Salm                                       2E ZG   93

                  195 N. Sosef                                             G         92

                  196 S. v.d. Salm                                       1E ZG   94

 

                  BARNEVELDER

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Wit                                        Haan jong

                  197 K. Hoogervorst                                   ZG       94

                  198 K. Hoogervorst                                   1E ZG   95

                                                                 Hen jong

                  199 K. Hoogervorst                                   1E F      96

                  200 K. Hoogervorst                                   ZG       95

                  201 K. Hoogervorst                                   2E ZG   95

 

                  Zwart                                     Haan jong

                  202 K. Hoogervorst                                   1E ZG   95

                  203 K. Hoogervorst                                   ZG       94

                                                                 Hen jong

                  204 K. Hoogervorst                                   ZG       93

                  205 K. Hoogervorst                                   1e U      97

                  206 K. Hoogervorst                                   G         92

 

                  VORWERKHOEN

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Geel lakenvelder                    Haan jong

                  207 Sven Zonneveld                                  abs.

                  208 Sven Zonneveld                                  G         92

                                                                 Hen jong

                  209 Sven Zonneveld                                  V          90

                  210 Sven Zonneveld                                  ZG       93

                  211 Sven Zonneveld                                  2E ZG   94

                  212 Sven Zonneveld                                  V          90

                  213 Sven Zonneveld                                  G         92

                  214 Sven Zonneveld                                  1E ZG   95

 

                  ORPINGTON

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Buff                                        Haan oud

                  215 Sven Zonneveld                                  ZG       93

                                                                 Hen jong

                  216 Sven Zonneveld                                  1E ZG   95

                  217 Sven Zonneveld                                  ZG       93

 

                  LEGHORN NEDERLANDS TYPE

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Buff                                       Haan jong

                  218 Sven Zonneveld                                  ZG       93

                  219 Sven Zonneveld                                  1E F      96

                                                                 Hen jong

                  220 Sven Zonneveld                                  ZG       93

                  221 Sven Zonneveld                                  G         91

                  222 Sven Zonneveld                                  2E ZG   94

                  223 Sven Zonneveld                                  3E ZG   94

                  224 Sven Zonneveld                                  G         92

                  225 Sven Zonneveld                                  ZG       93

                  225A Sven Zonneveld                                1E ZG   95

                  225B Sven Zonneveld                                ZG       93

 

                  BRAHMA

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Meerzomig patrijs                 Haan jong

                  226 D. v.d. Bosch                                     1E F      96

                  227 D. v.d. Bosch                                     ZG       94

                                                                 Hen jong

                  228 D. v.d. Bosch                                     ZG       93

                  229 D. v.d. Bosch                                     2E ZG   94

                  230 D. v.d. Bosch                                     1E F      96

 

                  AUSTRALORP

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Zwart                                     Haan jong

                  231 E. Harteveld                                        2E ZG   94

                                                                 Hen jong  

                  232 E. Harteveld                                        1e ZG    94

 

                  Blauw (gezoomd)                  Haan jong

                  233 E. Harteveld                                        1E F      96

 

                  AYAM CEMANI

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Zwart                                     Haan jong

                  234 Esther Witteveen                                 1E F      96

                                                                 Hen jong

                  235 Esther Witteveen                                 G         92

                  236 Esther Witteveen                                 ZG       94

 

                  SHAMO

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Tarwe                                    Haan jong

                  237 Esther Witteveen                                 ZG       94

                                                                 Hen jong

                  238 Esther Witteveen                                 ZG       94

 

                  Zwart                                       Hen jong

                  239 Esther Witteveen                                 ZG       95

 


 

 

DWERGHOENDERS

 

                  HOLLANDSE KRIEL

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Patrijs                                   Haan jong

                  240 S. v.d. Salm                                       ZG       95

                  241 N. Sosef                                             1E F      96

                  242 S. v.d. Salm                                       2E ZG   95

                                                                 Hen jong

                  243 S. v.d. Salm                                       1E F      96

                  244 S. v.d. Salm                                       2E F      96

                  245 S. v.d. Salm                                       ZG       94

                  246 S. v.d. Salm                                       ZG       94

                  247 N. Sosef                                             ZG       93

 

                  NEDERLANDSE SABELPOOTKRIEL

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Zilverpatrijs                           Haan jong

                  248 P. v.d. Lugt                                        2E ZG   95

                  249 P. v.d. Lugt                                        1E F      96

                                                                 Hen jong

                  250 P. v.d. Lugt                                        ZG       94

                  251 P. v.d. Lugt                                        G         91

                  252 P. v.d. Lugt                                        1E F      96

                  253 P. v.d. Lugt                                        3E ZG   94

                  254 P. v.d. Lugt                                        2E F      96

 

                  HOLLANDSE KUIFHOENKRIEL

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Dun witkuif                            Haan jong

                  255 Danny Vos de                                     1E F      96

                  256 Danny Vos de                                     2E F      96

                                                                 Hen jong

                  257 Danny Vos de                                     1E ZG   94

                  258 Danny Vos de                                     G         91

 

                  Zwart witkuif                          Haan jong

                  259 Danny Vos de                                     2E ZG   95

                                                                 Hen jong

                  260 Danny Vos de                                     1E F      96

 

                  Blauw (gezoomd) witkuif       Haan jong

                  261 Danny Vos de                                     G         92

 

                  HOLLANDSE KUIFHOENKRIEL KRULVEDERIG

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Zwart witkuif                           Hen jong

                  262 Danny Vos de                                     1E F      96

 

                  Blauw (gezoomd) witkuif         Hen jong

                  263 Danny Vos de                                     1E F      96

                  264 Danny Vos de                                     2E ZG   95

 

                  WELSUMER KRIEL

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Roodpatrijs                           Haan jong

                  265 A. v.d. Kaay                                       1E ZG   95

                                                                 Hen jong

                  266 A. v.d. Kaay                                       2E F      96

                  267 A. v.d. Kaay                                       ZG       94

                  268 A. v.d. Kaay                                       G         92

                  269 A. v.d. Kaay                                       1E F      96

                  270 A. v.d. Kaay                                       3E ZG   94

 

                  TOSA CHIBI

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Tarwe                                    Haan jong

                  271 Esther Witteveen                                 NE

                                                                 Hen jong

                  272 Esther Witteveen                                 NE

 

                 


 

                  WYANDOTTE KRIEL

                  Keurmeester: H.M. Griekspoor(A)

 

                  Meerzomig patrijs                 Haan jong

                  273 H. v.d. Lugt                                        1E ZG   95

                                                                 Hen jong

                  274 H. v.d. Lugt                                        1E F      96

                  275 H. v.d. Lugt                                        2E ZG   95

                  276 H. v.d. Lugt                                        ZG       93

                  277 H. v.d. Lugt                                        G         91

 

                 

                  Meerzomig blauwpatrijs        Haan jong

                  278 H. v.d. Lugt                                        1E F      96

                                                                 Hen jong

                  279 H. v.d. Lugt                                        1E ZG   93

 

                  Zalmkleur                              Haan jong

                  280 F. v.d. Wel                                          ZG       93

                  281 F. v.d. Wel                                          ZG       95

                  282 F. v.d. Wel                                          G         92

                                                                 Hen jong

                  283 F. v.d. Wel                                          G         91

                  284 F. v.d. Wel                                          1E F      96

                  285 F. v.d. Wel                                          G         91

                  286 F. v.d. Wel                                          2E G     92

                  287 F. v.d. Wel                                          V          90

 

                  Wit zwartcolumbia                  Hen jong

                  288 H. v.d. Lugt                                        ZG       93

 

                  Wit                                          Hen jong

                  289 T. Schreur                                           ZG       93

                  290 T. Schreur                                           1E F      96

                  291 T. Schreur                                           2E ZG   93

 

                 


 

                  LUIKSE VECHTKRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Wit                                        Haan jong

                  292 Esther Witteveen                                 ZG       93

                                                                 Hen jong

                  293 Esther Witteveen                                 ZG       95

 

                  OUD ENGELSE VECHTKRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Patrijs                                     Hen jong

                  294 E. Harteveld                                        V          90

 

                  Zwart goudhalzig                  Haan jong

                  295 E. Harteveld                                        NE

 

                  MODERN ENGELSE VECHTKRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(B)

 

                  Patrijs                                   Haan jong

                  296 A. van Dierendonck                             ZG       93

                  297 A. van Dierendonck                             1E ZG   93

                                                                 Hen jong

                  298 A. van Dierendonck                             1E G     91

                  299 A. van Dierendonck                             G         91

 


 

 

KLEINE SIERVOGELS

 

                  JAPANSE KWARTEL

                  Keurmeester: J.M. van Dorp(B)

 

                  Wildkleur                                Man jong

                  300 S. v.d. Salm                                       ZG       94

                  301 S. v.d. Salm                                       ZG       95

                                                             Vrouw jong

                  302 S. v.d. Salm                                       O         0

                  303 S. v.d. Salm                                       1E F      96

                  304 S. v.d. Salm                                       G         93

                  305 S. v.d. Salm                                       2E F      96

 

                  CHUKAR PATRIJS

                  Keurmeester: J.M. van Dorp(B)

 

                  Wildkleur                                 Man oud

                  306 W. Schretzmeijer                                 ZG       93

                                                              Vrouw oud

                  307 W. Schretzmeijer                                 G         92

                                                             Vrouw jong

                  308 W. Schretzmeijer                                 F          96

                  309 W. Schretzmeijer                                 ZG       93

 


 

 

OORSPRONKELIJKE DUIVEN

 

                  LACHDUIF

                  Keurmeester: J.M. van Dorp(A)

 

                  Wildkleur                                 Man oud

                  310 S. v.d. Salm                                       ZG       93

 

                  Pastel                                      Man oud

                  311 S. v.d. Salm                                       ZG       94

                                                              Vrouw oud

                  312 S. v.d. Salm                                       ZG       95

                                                                 Man jong

                  313 S. v.d. Salm                                       ZG       95

 

                  BRONSVLEUGELDUIF

                  Keurmeester: J.M. van Dorp(A)

 

                  Wildkleur                                 Man oud

                  314 W. Schretzmeijer                                 O         0

                                                              Vrouw oud

                  315 W. Schretzmeijer                                 ZG       94

                                                                 Man jong

                  316 W. Schretzmeijer                                 F          96

                                                             Vrouw jong

                  317 W. Schretzmeijer                                 ZG       95

 

                  GUINEADUIF

                  Keurmeester: J.M. van Dorp(A)

 

                  Wildkleur                                 Man oud

                  318 W. Schretzmeijer                                 ZG       93

                  319 W. Schretzmeijer                                 F          96

                  320 W. Schretzmeijer                                 ZG       94

                  321 W. Schretzmeijer                                 ZG       95