Catalogus

Catalogus van de tentoonstelling 2021

Helaas geen pluimvee op onze show dit jaar

 

 

KONIJNEN,    VLAAMSE REUS, KLEUR

                  Keurmeester: H.A.S. Adriaans(A)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

                  1 J. v.d. Meer                            1WL-306   ZG        92

                  2 D. Keizer                                1WL-227   F          95

                  3 J. v.d. Meer                            1WL-307   G          90,5

                  4 J. v.d. Meer                            1WL-308   G          91,5

                  5 D. Keizer                                1WL-226   ZG        93

                  6 D. Keizer                                1WL-230   ZG        94.5

                                                         Voedster jong

                  7 D. Keizer                                1WL-229   ZG        93

                  8 J. v.d. Meer                            1WL-303   G          91,5

                  9 J. v.d. Meer                            1WL-212   ZG        93,5

                  10 D. Keizer                              1WL-231   ZG        94,5

 

                  IJzergrauw                              Ram oud

                  11 A. Verkade                           0WL-215   –           0

                                                                Ram jong

                  12 J. de Bruin                            1WL-133   G          91

                  13 A. Kouwenhoven                   1WL-147   –           0

                  14 J. de Bruin                            1WL-242   ZG        92

                                                         Voedster jong

                  15 A. Verkade                           1WL-420   ZG        92,5

                  16 A. Kouwenhoven                   1WL-148   ZG        94

                  17 A. Verkade                           1WL-143   F          95

                  18 J. de Bruin                            1WL-137   ZG        93,5

                  19 J. de Bruin                            1WL-241   ZG        93,5

                  20 A. Verkade                           1WL-421   G          91

 

                  VLAAMSE REUS, WIT

                  Keurmeester: H.A.S. Adriaans(A)

 

                  Wit                                         Ram jong

                  21 J. de Bruin                            1WL-239   ZG        92

                  22 D. Keizer                              1WL-124   ZG        93

                  23 J. de Bruin                            1WL-139   –           0

                                                         Voedster jong

                  24 J. de Bruin                            1WL-336   F          95

                  25 J. de Bruin                            1WL-342   F          95,5

                  26 J. v.d. Meer                          1WL-215   ZG        93

                  27 D. Keizer                              1WL-123   F          95

                  28 J. de Bruin                            1WL-144   ZG        94

 

                  WENER, KLEUR

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Konijngrijs                              Ram oud

                  29 A. v.d. Kaaij                          0WL-318   ZG        93,5

                                                                Ram jong

                  30 Chr. v.d. Lugt                       1MA-322   abs.

                                                         Voedster jong

                  31 Chr. v.d. Lugt                       1MA-138   abs.

                  32 Chr. v.d. Lugt                       1MA-324   abs.

                  33 Chr. v.d. Lugt                       1MA-325   abs.

 

                  Blauwgrijs                              Ram oud

                  34 A. v.d. Kaaij                          9WL-427   ZG        94,5

 

                  RODE NIEUW ZEELANDER

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Rood                                     Ram jong

                  35 F. v.d. Wel                            1WL-317   ZG        93,5

                  36 F. v.d. Wel                            1WL-105   F          95,5

                  37 F. v.d. Wel                            1WL-108   ZG        93

                                                         Voedster jong

                  38 F. v.d. Wel                            1WL-107   F          96

 

                  DUITSE HANGOOR

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Chinchilla                              Ram jong

                  39 Chr. Mooij                             1VR-104   ZG        93,5

                  40 Chr. Mooij                             1VR-402   1e F      95

                  41 Chr. Mooij                             1VR-405   ZG        94,5

 

                  SATIJN, IVOOR

                  Keurmeester: H.A.S. Adriaans(A)

 

                  Ivoorkleur                               Ram oud

                  42 G.J. Brouwer                         0FX-411   F          95

                                                          Voedster oud

                  43 G.J. Brouwer                        0RD-502   F          96,5

                                                                Ram jong

                  44 G.J. Brouwer                        1RD-208   F          95,5

                  45 G.J. Brouwer                        1RD-310   ZG        94

 

                  BLAUWE HOLICER

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Blauw                                    Ram jong

                  46 F. v.d. Wel                            1WL-117   ZG        92,5

                                                         Voedster jong

                  47 F. v.d. Wel                            1WL-318   ZG        94,5

                  48 F. v.d. Wel                            1WL-319   ZG        93,5

                  49 F. v.d. Wel                            1WL-320   ZG        93,5

                  50 F. v.d. Wel                            1WL-120   G          91,5

                  51 A. v.d. Kaaij                          1WL-313   1e F      96,5

                  52 A. v.d. Kaaij                          1WL-312   ZG        92,5

 

                  KLEIN LOTHARINGER

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Lotharinger zwart           Voedster jong

                  53 C.v.d. Marel                          1VR-508   ZG        92

                  54 C.v.d. Marel                          1VR-510   ZG        92

                  55 C.v.d. Marel                          1VR-312   ZG        93,5

                  56 C.v.d. Marel                          1VR-509   1e ZG    93,5

 

                  TAN

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Tan zwart                         Voedster oud

                  57 G. van Schie                         0WL-606   F          95

                  58 M. de Jong                           0WL-609   ZG        94

                                                                Ram jong

                  59 P. Koene                              1WL-419   ZG        94,5

                  60 P. Koene                              1WL-222   ZG        92,5

                  61 P. Koene                              1WL-225   ZG        92,5

                  62 M. de Jong                           1WL-524   ZG        93,5

                  63 P. Koene                              1WL-413   F          95,5

                  64 M. v.d. Meer                         1WL-423   ZG        93,5

                  65 P. Koene                              1WL-418   1e F      95,5

                                                         Voedster jong

                  66 G. van Schie                         1WL-259   ZG        93

                  67 P. Koene                              1WL-416   ZG        93,5

                  68 M. v.d. Meer                         1WL-603   ZG        93,5

                  69 P. Koene                              1WL-220   ZG        93

                  70 P. Koene                              1WL-502   2e F      96

                  71 P. Koene                              1WL-503   F          95

                  72 M. de Jong                           1WL-321   1e F      97

                  73 M. de Jong                           1WL-323   ZG        94,5

                  74 P. Koene                              1WL-223   ZG        94,5

 

                  NEDERLANDSE HANGOORDWERG

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Bruin                                     Ram jong

                  75 Chr. Mooij                             1VR-430   ZG        92       

                  76 Chr. Mooij                             1VR-431   ZG        93

                                                         Voedster jong

                  77 Chr. Mooij                             1VR-428   G          90,5

                  78 Chr. Mooij                             1VR-433   ZG        92,5

                  79 Chr. Mooij                             1VR-434   G          91,5

 

                  REXDWERG, KLEURPATROON

                  Keurmeester: H.A.S. Adriaans(A)

 

                  Castor                                    Ram oud

                  80 G. Dekker                             0WL-465   –           0

                                                                Ram jong

                  81 G. Dekker                             1WL-401   –           0

                  82 G. Dekker                             1WL-404   –           0

                                                         Voedster jong

                  83 G. Dekker                             1WL-403   –           0

                  84 G. Dekker                             1WL-405   ZG        93

                  85 G. Dekker                             1WL-512   –           0

 

                  KLEURDWERG, KLEUR

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Blauw                                     Ram oud

                  86 Dani Heskes                         9DF-603   F          95

 

                  KLEURDWERG, TEKENING

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Zilvervos blauw                      Ram oud

                  87 Dani Heskes                          0RT-547   –           0

 

                  POOL, ROODOOG

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Wit                                          Ram oud

                  88 T. v.d. Ende                          0WL-701   F          95,5

                                                                Ram jong

                  89 R. Wessel                            1KW-403   ZG        92,5

                  90 R. Wessel                            1KW-203   ZG        94

                  91 R. Wessel                            1KW-305   ZG        93,5

                  92 T. v.d. Ende                          1WL-344   ZG        93

                                                         Voedster jong

                  93 T. v.d. Ende                          1WL-345   G          91

                  94 R. Wessel                            1KW-309   ZG        92,5

                  95 R. Wessel                            1KW-308   F          95,5

                  96 R. Wessel                            1KW-303   ZG        92

 

                  RODE NIEUW ZEELANDER

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Rood                                   Ram C-klas

                  97 F. v.d. Wel                            1WL-533               abs

 

                  SATIJN, IVOOR

                  Keurmeester: H.A.S. Adriaans(A)

 

                  Ivoorkleur                           Ram C-klas

                  98 G.J. Brouwer                        1KW-508   F          95

                  99 G.J. Brouwer                        1KW-501   F          96

                                                          Voedster C-kl

                  100 G.J. Brouwer                      1KW-509   ZG        94,5

 

                  BLAUWE HOLICER

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Blauw                              Voedster C-kl

                  101 A. v.d. Kaaij                        1WL-536   F          95,5

                  102 F. v.d. Wel                          1WL-531   ZG        93

                  103 A. v.d. Kaaij                        1WL-535   ZG        94

                  104 A. v.d. Kaaij                        1WL-537   1e F      96

                  105 A. v.d. Kaaij                        1WL-538   2e F      95,5

 

                  KLEIN ZILVER

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Midden blauw                     Ram C-klas

                  106 C.v.d. Marel                        1VR-701   ZG        94,5

                  107 C.v.d. Marel                        1VR-702   1e F      95

                                                          Voedster C-kl

                  108 C.v.d. Marel                        1VR-706   ZG        93,5

                  109 C.v.d. Marel                        1VR-704   1e F      96

 

                  TAN

                  Keurmeester: H. van Weelden(A)

 

                  Tan zwart                            Ram C-klas

                  110 M. v.d. Meer                       1WL-602   ZG        93       

                  111 G. van Schie                       1WL-521               abs.

                  112 G. van Schie                       1WL-714   ZG        93

                  113 P. Koene                            1WL-608   1e F      95,5     

                                                          Voedster C-kl

                  114 P. Koene                            1WL-609   –           0

                  115 P. Koene                            1WL-605   F          95

                  116 P. Koene                            1WL-607   1e F      96

                  117 P. Koene                            1WL-604   ZG        93,5

                  118 G. van Schie                       1WL-712   ZG        92

                  119 M. v.d. Meer                       1WL-601   ZG        92,5

                  120 G. van Schie                       1WL-713   ZG        94,5

                  121 M. de Jong                         1WL-527   2e F      96

                  122 P. Koene                            1WL-501   ZG        94

 

                  KLEURDWERG, KLEURPATROON

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Otter zwart                          Ram C-klas

                  123 Dani Heskes                        1LB-604   ZG        93,5

 

                  Otter Blauw                         Ram C-klas

                  124 Dani Heskes                       1WL-702   NE        91,5

 

                  POOL, ROODOOG

                  Keurmeester: G. de Gooijer(B)

 

                  Wit                                   Voedster C-kl

                  125 T. v.d. Ende                        1WL-508   ZG        94

                  126 T. v.d. Ende                        1WL-510   ZG        93

 

CAVIA’S

 

                  GLADHAAR EENKLEURIG

                  Keurmeester: M.A.M. Eilander(B)

 

                  Zwart                              Zeug C-klasse

                  127 Comb Monster & Co                  abs.                          

                  128 Comb Monster & Co                 abs.  

                  Buff                                 Zeug A-klasse

                  129 Comb Monster & Co                  abs.  

                                                         Zeug B-klasse

                  130 Comb Monster & Co                  abs.  

 

                  Crème                             Zeug B-klasse

                  131 Comb Monster & Co                  abs.              

                  132 Comb Monster & Co                 abs.              

 

                  Wit donkeroog                 Beer B-klasse

                  133 Comb Monster & Co                  abs.  

                                                         Zeug B-klasse

                  134 Comb Monster & Co                  abs.  

 

                  Wit roodoog                    Zeug B-klasse

                  135 Comb Monster & Co                  abs.  

                  136 Comb Monster & Co                  abs.  

 

                  Californian wit/zwarte aftekening Zeug C-klasse

                  137 Comb Monster & Co                  abs.  

 

                  Californian crème/chocolade aftekening Zeug B-klasse

                  138 Comb Monster & Co                  abs.              

 

SIERDUIVEN

 

               CANARIA KROPPER

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Zwart                                       Doffer oud

               139 D. de Zeeuw                                    94

 

               BALEAR KROPPER

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Zwart                                       Duivin oud

               140 D. de Zeeuw                                    95

 

               KLEURPOSTDUIF

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Wit                                           Doffer oud

               141 D. de Zeeuw                                    96

                                                              Duivin oud

               142 D. de Zeeuw                                    93

                                                              Doffer jong

               143 D. de Zeeuw                                    95

                                                             Duivin jong

               144 D. de Zeeuw                                    94

 

               KING

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Wit                                          Doffer jong

               145 E. Harteveld                                    94

               146 E. Harteveld                                    93

                                                             Duivin jong

               147 E. Harteveld                                    93

               148 E. Harteveld                                    94

 

               DUITSE MODENA SCHIETTI

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Zwart                                      Doffer jong

               149 M. v.d. Wel                                      94

                                                             Duivin jong

               150 M. v.d. Wel                                      92

               151 M. v.d. Wel                                      94

 

               Blauw zwartgeband                Doffer jong

               152 M. v.d. Wel                                      94

 

               Blauw gekrast                        Duivin jong  

               153 M. v.d. Wel                                      95

 

               HYACINTDUIF

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Blauw witgeschubd                 Doffer oud

               154 S. v.d. Salm                                     95

                                                              Doffer jong

               155 S. v.d. Salm                                     96

                                                             Duivin jong

               156 S. v.d. Salm                                     94

               157 S. v.d. Salm                                     93

 

               MOKEE

               Keurmeester: K. Wijsman(C)

 

               Zwart                                      Doffer jong

               158 Johnny de Zeeuw                            94

                                                             Duivin jong

               159 Johnny de Zeeuw                            95

 

               Bruin                                      Doffer jong

               160 Johnny de Zeeuw                            96